Громадське партнерство в дії

У такий нелегкий час для нашої країни, коли велика війна торкнулася кожного українця, важливо не забувати про людські цінності та допомогу ближнім. І саме тому, громадська організація «Вільна Нація», залучившись підтримкою партнерів, прийняла рішення допомогти жителям Харківщини, аби полегшити їхнє життя в умовах війни.

До благодійної ініціативи долучилося ще 3 організації, серед яких Save Ukraine, яка на чолі з Олександром Веремеєнко, надала кошти для закупівлі усього необхідного.

Хочу подякувати волонтерам, за їхню невтомну працю, яка полягає у закупівлі найвигідніших товарів, їх сортуванні та оперативній доставці тим, хто цього потребує зараз найбільше.

Закупкою товарів займалися громадські організації «Розвиток Громад» та «Eko.Ua».

«Розвиток Громади», наш благодійний фонд, прийняв естафету від БФ «Сейв Юкрейн», отримали кошти, закупили продукти, зараз пакуємо індивідуальні посилки для людей у Харкові, які постраждали від війни.

Які б складнощі не виникали на нашому шляху, та українці завжди доводять, що саме єдність є нашою головною зброєю, а піклування про співвітчизників – наш пріоритет.

«Вільна Нація», разом з партнерами, буде і далі допомагати усім, хто цієї допомоги потребує. Разом до перемоги!

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*