Проведення публічних заходів як інструмент досягнення цілі

Проведення публічних заходів як інструмент досягнення цілі

Оскільки громадський рух «Вільна Нація» ставить за мету об’єднання громадських організацій як місцевого, так і загальнодержавного рівня, лідерів думок в єдину платформу, то одним із найдієвіших методів для досягнення цієї цілі є проведення публічних заходів.

У 2021 році «Вільна Нація» започаткувала традицію їздити у різні куточки держави, аби спробувати допомогти простим українцям. Перший круглий стіл з метою обʼєднання громадських організацій в єдину рішучу силу відбувся у місті Ніжині Чернігівської області 29 жовтня 2021 року. А вже до кінця року “Вільна Нація” підкорила своїми ідеями Львів, Харків, Вінницю, Дніпро та Черкаси. В наступному ж році, до початку повномасштабного вторгнення, ідеї громадянського суспільства були обговорені у Запоріжжі, Миколаєві та у згодом окупованому Херсоні.

Найбільшою на даний час нашою подією була нетворкінг-конференція «Вільні-2021», яка об’єднала представників 30 українських НДО, а також лідерів думок, політиків та експертів. У дискусії взяли участь гості з держав ЄС та Сходу: Італії, Австрії, Палестини, Лівії, Сомалі та інших країн. Учасники конференції висловили переконання, що єдиним інструментом стрімкого розвитку та державотворення є не директивна політична вертикаль, а реалізація ініціатив консолідованої громадськості, пріоритетом якої є індивідуальна свобода та відмова від патерналізму. У заході також брали участь ексміністр закордонних справ Павло Клімкін, який був спікером у безпековому блоці, та Альфред Праус — Президент Українсько-Австрійської Асоціації, спікер економічного блоку.

Війна внесла свої корективи, у періодичність проведення заходів, проте вже 10 листопада відбулася перша клубна зустріч бізнесу України — бізнес-платформи «Вільні», на якому було обговорена економічна свобода та безпека України. В грудні ж були проведені три заходи, два з них присвячені економіці та один — підсумки року руху. Основним спікером на них був Ярослав Романчук — Президент інституту свободи, член всесвітньої мережі мозкових центрів та співорганізатор майбутнього бізнес-клубу «Вільні». У зустрічах брали участь видатні міжнародні експерти Габор Джорж Берт, Альфред Праус та Річард Райт, які запропонували свої візії розвитку України. У ході дискусії, експерти висловили свої погляди на перспективи розвитку країни та наголосили на важливості певних напрямків у розвитку економіки та суспільства загалом.

Планів на проведення заходів у 2023 році багато, адже саме обʼєднанням, великим громадянським рухом є можливість впливати на державу, зробити так, аби громадськість була почутою.

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*