Економічна свобода та безпека України

10 листопада 2022 року, в Києві, в ресторані турецької кухні NOIR CAFE відбулась перша клубна зустріч бізнесу України — бізнес-клубу «Вільні». Темою заходу було «Економічна свобода та безпека Україні. Як монетизувати Україну до 3 трильйонів.»

Теми заходу

  • Економіка України
  • Повернення емігрантів
  • Рівень життя
  • ВПК України

Деталі заходу

Економіст Ярослав Романчук проаналізував економічну ситуацію в Україні та пояснив причини негативного результату української економіки. Він також показав інструменти, які допоможуть Україні стати економікою з ВВП в 5 мільярдів на рік. Обговорювалось питання ВПК України та потреба у прозорій приватизації підприємств ВПК та дерегуляції галузі.

У виступі також йшлося про важливість збереження державних витрат на рівні 25% ВВП, щоб мати достатньо коштів на армію, соціальні виплати та допомогу потерпілим від війни та людям з обмеженими можливостями. Також обговорювались питання підвищення життєвого рівня населення та повернення емігрантів для покращення внутрішнього ринку. Було відзначено важливість міцної економічної політики та незалежності в плануванні.