Відкрита зустріч на тему «Система національної економічної безпеки України»

Громадський рух «Вільна Нація» та «За вільну економіку» разом з бізнес-платформою і ліберальним хабом «Вільні» провели відкриту зустріч на тему «Система національної економічної безпеки України». Модератором заходу був співзасновник руху «Вільна Нація» Богдан Воронцов.

Деталі заходу

Спікером був експерт і співзасновник ліберального хабу «Вільні» Ярослав Романчук, який презентував реальний, на жаль не дуже позитивний, стан системи національної економічної безпеки України. Постійне втручання держави в економіку і бізнес призвело до небезпечної «помаранчевої» та «червоної» зонах стану економіки України.

Чиновники, тобто «Розпорядники чужого» вважають, що вони краще знають як працювати бізнесу, але цим самим тільки створюють додаткові труднощі в розвитку бізнесу та економіки.

На заході також виступив представник громадського руху «Вільна нація» у республіці Латвії, який обіймав посади міністра освіти та науки, а також міністра економіки Латвії — В’ячеслав Домбровський, який запропонував своє бачення шляхів вирішення економічних викликів в Україні на основі латвійського досвіду.

Результати заходу

Експерти продемонстрували на фактах та на прикладі інших країн, що теперішня модель в Україні апріорі не може призвести до економічного процвітання, та запропонували програму для реальних змін.