Святкування місяця Рамадан у Києві

Святкування місяця Рамадан у Києві

Україна — це країна, яка має багату історію та культурну спадщину. Україна була та залишається багатонаціональною та мультикультурною країною, де проживають люди різних національностей та віросповідань. Таке багатство культурного спадку сприяє міжнаціональному та міжрелігійному діалогу.

В Україні функціонує безліч громадських організацій, які співпрацюють та взаємодіють з представниками різних національностей, щоб розвивати та підтримувати традиції, які є основою нашої спільності. Ці організації діють в різних галузях, таких як освіта, культура, наука, спорт та інші, та забезпечують інтереси своїх членів та всієї громади.

Однією з найбільших громадських організацій в Україні є Вільна нація, яка у тому числі займається розвитком міжетнічних та міжкультурних зв’язків. Ця організація зібрала в собі представників різних громадських організацій з усієї України та забезпечує координацію дій у сфері розвитку культури та міжетнічних відносин.

У рамках міжетнічної та міжрелігійної дружби, керівництво Вільної нації на запрошення мусульманської громади Києва, а саме лідерів палестинської та сирійської діаспор, відвідали святкування священного місяця Рамадан у Києві, де привітали наших друзів із великим святом!”

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*