Важлива новина

Важлива новина

Вільна Нація оголосила про поповнення своєї Ради керівників з метою посилення координаційного менеджменту. Новим членом правління став Ярослав Романчук, ліберальний економічний експерт, політичний та громадський діяч з Білорусі. Він буде координувати економічний та зовнішньоекономічний напрямки руху.

Ярослав Романчук відомий своїм професійним бекграундом, включаючи понад 900 публікацій на економічні теми в різних виданнях та нагородження численних премій, серед яких ISIL Freedom, Atlas Economic Research Foundation та багато інших. Він також є найвідомішим представником і популяризатором австрійської економічної школи в Білорусі, Україні та за їх межами.

Ярослав Романчук також має значний політичний досвід. З квітня 2000 року він є заступником голови Об‘єднаної громадянської партії, а в 2010 році він був кандидатом в Президенти на виборах в Білорусі. Крім того, він є автором програми розвитку України.

Для нашого руху велика честь мати у своїх рядах таку визначну особистість. Віримо у плідну співпрацю та нові досягнення в майбутньому!

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*