Вільна Нація продовжує розширювати мережу професійної співпраці

Вільна Нація продовжує розширювати мережу професійної співпраці

15 грудня між ВГО “Вільна Нація” та ГС “Українсько-австрійська Асоціація” було підписано меморандум про співпрацю. Сторони зобов‘язалися консолідувати спільні зусилля у сфері захисту прав та свобод людини, а також сприяти розвитку вільного ринку в Україні.

Від імені ВГО “Вільна Нація” брав участь в переговорах та поставив підпис голова правління Павло Янцен. ГС “Українсько-австрійська асоціація” представляв Альфред Ф. Праус, президент громадської спілки та президент Ротарі клубу “Київський міжнародний бізнес”.

Альфред вже встиг долучитися як спікер до нашої нетворкінг-конференції “Вільні – 2021”, що пройшла 20-го листопада, де він обґрунтував необхідність втілення лібертаріанських принципів в економіці. Також ми приєднаємося до заходу під егідою “Українсько-австрійської асоціації”. Ми дуже цінуємо готовність пана Прауса бути присутнім на нашому круглому столі у Вінниці 17 грудня. Більш того, невдовзі ви зможете побачити ексклюзивне інтерв’ю з містером Праусом!
Сподіваємося на плідну співпрацю та реалізацію спільних проєктів у сфері боротьби з корупцією, захисту прав вразливих верств на населення та забезпечення економічних свобод населення.

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*