Винні за крадіжку гуманітарки будуть покарані

Винні за крадіжку гуманітарки будуть покарані

Ми віримо, що війна – це не привід для недоторканності влади. Особливо, якщо вона вчиняє цинічно та підло стосовно своїх громадян.

Громадський рух «Вільна Нація» являє собою розвинену мережу громадських організацій по всій Україні. Кожного дня ми отримуємо інформацію від наших активістів, що гуманітарна допомога не доходить до простих людей. Причина просто обурює – її крадуть представники місцевого самоврядування.
Ми вважаємо неприпустимою корупцію на місцях, особливо в таких складних умовах для українського народу. Такі злочини можна прирівняти до зради держави. Ми вживаємо відповідних заходів для того, аби зрадники були покарані.
Після того, як ми отримуємо інформацію від тієї чи іншої ОТГ чи населеного пункту про такі кричущі правопорушення, ми негайно повідомляємо про факт злочину місцеві військові адміністрації та центральні органи влади.

«Не так страшні російські воші, як українські гниди». У разі, якщо ви зіткнулися зі схожими правопорушеннями в органах місцевої влади, одразу ж повідомляйте нам. Зловмисники обов‘язково будуть покарані.

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*