Громадський рух «Вільна нація» об’єднує 344 представництва по всій Україні

Громадський рух «Вільна нація» об’єднує 344 представництва по всій Україні

Один із засновників громадського руху «Вільна нація» побудував значну мережу представництв, яка налічує 344 відокремлених підрозділи у містах і селах по Україні. Ці суспільно активні люди поділяють ідею громадянського суспільства, а також займаються реалізацією соціально значущих проєктів у сфері захисту прав людини, антикорупційних ініціатив, надання безоплатних юридичних консультацій та ін.

Перша зустріч усіх представництв відбулася 2021 року. На цей з’їзд були запрошені найактивніші члени організації, куратори відокремлених підрозділів, а також голови громадських організацій, які виявили бажання об’єднати зусилля для спільних перемог.

«Вільна нація» постійно веде комунікацію зі своїми представництвами, обговорює вектори подальших дій, вже досягнуті цілі, розроблення концепції та напрямів спільної діяльності.

Нове покоління українців розуміє, що лише обʼєднавшись можна досягти якісних змін у державі. А місією «Вільної нації»якраз і є об’єднання громадських організацій як місцевого, так і загальнодержавного рівня, лідерів думок в єдину платформу, консолідація та координація їх дій, а також просвітництво громадян в можливостях впливу їх на владу, про права та їх захист.

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*