Створення асоціації «Вільна Нація»

Створення асоціації «Вільна Нація»

29 травня у Жовтневому палаці відбувся наш перший з’їзд, присвячений створенню асоціації громадських організацій різних сфер суспільного життя під назвою «Вільна Нація». На заході відбулося знайомство учасників між собою, обговорення вектору подальших дій, вже досягнутих цілей, розроблення концепції та напрямів спільної діяльності.

На заході в асоціацію об’єдналися такі громадські організації: «Конституційно-Правовий Конгрес», «Я – Викривач корупції», «Eco time», «Дія громад», «Міжнародний молодіжний альянс», «Альянс народів» та інші. Ініціатори зустрічі запрошують усі інші громадські організації вступати в асоціацію для спільної роботи над змінами у країні.

Метою створення асоціації є об’єднання зусиль та більш тісна співпраця між активними громадянами у різних сферах суспільного життя, яким не байдуже майбутнє України та напрями розвитку держави й суспільства.

На цей з’їзд були запрошені найактивніші члени організації, куратори відокремлених підрозділів, а також голови громадських організацій, які виявили бажання об’єднати зусилля для спільних перемог.

Захід також відвідали ексміністр закордонних справ Павло Клімкін та ексміністр фінансів Олександр Данилюк.

Не обійшлось і без курйозів. Організатори заходу намагались підвезти до Жовтневого палацу бронетранспортер, як символ рішучості та сили громадського руху, проте поліція завадила руху вантажного авто, на якому була розміщена техніка.

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*