Створення медійної платформи для громадських організацій Львівського регіону

Війна змінила багато, і зупинила безліч процесів, але саме війна показала наскільки українці самоорганізоване суспільство, тому ні московія, ні хтось інший це не зможе зупинити.

Так процес об’єднання громадянського суспільства, який перед війною активно проводила Вільна нація по Україні, відновлює Львівщина.

10 березня з ініціативи керівника Львівського обласного представництва громадського руху «Вільна нація» Юрія Фоміна, координаторки ГО «Спілка Жінок України» Богдани Думи, голови правління ГО «Спілка жінок Львівщини» Дани Мехедової, голови ГО «Народний антикорупційний контроль» Андрія Степаніва, проведено конференцію за участю понад 50 громадських організацій та представників Львівської міської та обласної рад.

На конференцію громадських лідерів регіону завітали представники влади, що незвично було до війни, сподіваємось хороший початок комунікації, але головне — було оголошено про створення медійної платформи для громадських організацій Львівського регіону.

До створення платформи виявили бажання долучитись вже більш як 150 громадських об’єднань Галичини.

Ми, як всеукраїнський рух разом з партнерськими організаціями, зробимо це починання всеукраїнським, оскільки запит на це просто шалений, а позаяк Україна зараз є центром вільного світу, то й міжнародним.

Запрошуємо всіх активних громадян долучатись!

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*