Вільна Нація та КПК продовжують свою роботу

Вільна Нація та КПК продовжують свою роботу

Громадська спілка «Вільна Нація» та громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» продовжують свою роботу, навіть не дивлячись на широкомасштабне вторгнення Російської Федерації на Україну!
І сьогодні ми хочемо розповісти Вам про один з багатьох наших осередків, відокремлений підрозділ у Чернігівській області, адже саме на Чернігівщині почало діяти добровольче громадське формування територіальної оборони «Захисник», на базі однойменного громадського формування, яке підписало меморандум про співпрацю з громадською спілкою «Вільна Нація» в жовтні минулого року.

 

Представники відокремленого підрозділу «Конституційно-Правового Конгресу» у Чернігівській області, Тетяна Зезюлькіна та Людмила Кравченко, керують загоном цивільної територіальної оборони і разом з поліцією та ЗСУ оберігають спокій та порядок на території Носівської об’єднаної територіальної громади. Серед представників добровольчого батальйону також й інші учасники «КПК», це Олександр Зезюлькін, Володимир Кравченко, журналіст інформаційного агентства «КПК ІНФО» Тимофій Зезюлькін та Наталія Шелестюк.

ГФ «Захисник», на чолі з Тетяною Зезюлькіною, Людмилою Кравченко та Оленою Друзь при нагоді також допомагає населенню з гуманітарним забезпеченням, проте основною роботою залишається забезпечення порядку та превентивні дії щодо ймовірного наступу противника з боку Білорусі, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити фашистську навалу Російської Федерації. Сила – у об’єднанні, і саме в ці нелегкі дні воно є нашим обов’язком. І тільки разом ми зможемо захистити Нашу країну від будь-яких ворогів, звідки б вони не прийшли!

Підписуйтеся на наші соцмережі:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*